Α΄ ΕΠΣΝΕ(2018-19)

Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας

Κανονική Διάρκεια

1η αγωνιστική
Άγραφα-Αίολος Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 21-10-2018 15:00
ΠΑΟΚ-Ραπτόπουλο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 21-10-2018 15:00
Φραγκίστα-Ποταμιά Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 20-10-2018 15:00
ΑΕΚ-ΑΠΟΚ Βελούχι Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 20-10-2018 15:00

2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άγραφα Προπονητικό Κέντρο  Καρπενησίου 28-10-2018 15:00
Αίολος-Φραγκίστα Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 28-10-2018 15:00
Ραπτόπουλο-ΑΕΚ Γήπεδο Ραπτοπούλου 28-10-2018 15:00
ΑΠΟΚ Βελούχι-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 27-10-2018 15:00

3η αγωνιστική
Άγραφα-Φραγκίστα Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 4-11-2018 15:00
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 3-11-2018 15:00
ΑΠΟΚ Βελούχι-Αίολος Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 3-11-2018 15:00
Ποταμιά-Ραπτόπουλο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 4-11-2018 15:00

4η αγωνιστική
ΑΕΚ-Άγραφα Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 10-11-2018 15:00
Φραγκίστα-ΑΠΟΚ Βελούχι Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 11-11-2018 15:00
ΠΑΟΚ-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 10-11-2018 15:00
Αίολος-Ραπτόπουλο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 11-11-2018 15:00

5η αγωνιστική
Άγραφα-ΑΠΟΚ Βελούχι Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 18-11-2018 15:00
Ποταμιά-ΑΕΚ Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 17-11-2018 15:00
Ραπτόπουλο-Φραγκίστα Γήπεδο Ραπτοπούλου 18-11-2018 15:00
Αίολος-ΠΑΟΚ Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 17-11-2018 15:00

6η αγωνιστική
Ποταμιά-Άγραφα Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 24-11-2018 15:00
ΑΠΟΚ Βελούχι-Ραπτόπουλο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 25-11-2018 15:00
ΑΕΚ-Αίολος Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 24-11-2018 15:00
Φραγκίστα-ΠΑΟΚ Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 25-11-2018 15:00

7η αγωνιστική
Ραπτόπουλο-Άγραφα Γήπεδο Ραπτοπούλου 2-12-2018 15:00
Αίολος-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 2-12-2018 15:00
ΠΑΟΚ-ΑΠΟΚ Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου 1-12-2018 15:00
Φραγκίστα-ΑΕΚ Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου 1-12-2018 15:00



8η αγωνιστική

Αίολος-Άγραφα

Ραπτόπουλο-ΠΑΟΚ

Ποταμιά-Φραγκίστα

ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΕΚ



9η αγωνιστική

Άγραφα-ΠΑΟΚ

Φραγκίστα-Αίολος

ΑΕΚ-Ραπτόπουλο

Ποταμιά-ΑΠΟΚ Βελούχι



10η αγωνιστική

Φραγκίστα-Άγραφα

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Αίολος-ΑΠΟΚ Βελούχι

Ραπτόπουλο-Ποταμιά



11η αγωνιστική

Άγραφα-ΑΕΚ

ΑΠΟΚ Βελούχι-Φραγκίστα

Ποταμιά-ΠΑΟΚ

Ραπτόπουλο-Αίολος



12η αγωνιστική

ΑΠΟΚ Βελούχι-Άγραφα

ΑΕΚ-Ποταμιά

Φραγκίστα-Ραπτόπουλο

ΠΑΟΚ-Αίολος



13η αγωνιστική

Άγραφα-Ποταμιά

Ραπτόπουλο-ΑΠΟΚ Βελούχι

Αίολος-ΑΕΚ

ΠΑΟΚ-Φραγκίστα



14η αγωνιστική

Άγραφα-Ραπτόπουλο

Ποταμιά-Αίολος

ΑΠΟΚ-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Φραγκίστα