Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020

Ο διαιτητής του αγώνα Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποταμιά


Από την ΚΕΔ/ΕΠΟ ορίστηκαν οι διαιτητικές τριάδες των συναντήσεων της 20ης αγωνιστικής του 3ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής. Η Ποταμιά θα αγωνιστεί την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου στο Στεφανοβίκειο Μαγνησίας απέναντι στον τοπικό Διαγόρα με ρέφερι τον Γιώργο Παπαδόπουλο(Μακεδονίας).  Ο κ. Παπαδόπουλος είχε διευθύνει και το ματς Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ποταμιά τον Νοέμβριο , που είχε λήξει με 2-0 υπέρ των γηπεδούχων.

Tο αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτησίες
Γ΄ Εθνική(3ος Όμιλος)
20η αγωνιστική(16-2-2020, 15:00)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Μετέωρα Δημοτικό Στάδιο Τσαριτσάνης
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Φουστάνας(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Αθανάσιος Μποζατζίδης(Μακεδονίας)
2οη Βοηθός: Ζωή Παπαδοπούλου(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Γκαραγκάνης(Πιερίας)

Θησέας Αγριάς-Ηρακλής Λάρισας Δημοτικό Στάδιο Αγριάς
Διαιτητής: Νικόλαος Κουτρομάνος(Καρδίτσας)
1ος Βοηθός: Δημήτριος Τίκας(Καρδίτσας)
2ος Βοηθός: Πέτρος Κανιούρας(Καρδίτσας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Περικλής Τουτούκης(Τρικάλων)

Ατρόμητος Παλαμά-Πιερικός Δημοτικό Στάδιο Παλαμά
Διαιτητής: Στυλιανός Λεωνίδας(Τρικάλων)
1ος Βοηθός: Κωνσταντίνος Λεωνίδας(Τρικάλων)
2ος Βοηθός: Παναγιώτης Παπαγεωργόπουλος(Τρικάλων)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χρήστος Καλιακούδας(Φθιώτιδας)

Διγενής Νεοχωρίου-Αλμυρός Δημοτικό Στάδιο Οιχαλίας
Διαιτητής: Θωμάς Μπουρουζίκας(Λάρισας)
1ος Βοηθός: Γρηγόριος Δεδικούσης(Λάρισας)
2ος Βοηθός: Θωμάς Ντελέζος(Λάρισας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ματθαίος Κοφίτσας(Καρδίτσας)

Καρίτσα-Σέλλανα Δημοτικό Στάδιο Βατανιακού
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Αναστασόπουλος(Χαλκιδικής)
1ος Βοηθός: Σταύρος Χρυσαιδής(Χαλκιδικής)
2ος Βοηθός: Ηλίας Κώστογλου(Χαλκιδικής)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωάννης Κουζάκης(Θεσσαλίας)

Αταλάντη-Δίας Δίου Δημοτικό Στάδιο Αταλάντης
Διαιτητής: Θεόδωρος Πουλόπουλος(Πειραιά)
1ος Βοηθός: Τιμολέων Γεωργακόπουλος(Πειραιά)
2ος Βοηθός: Παύλος Παπαδόπουλος(Κιλκίς)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιώτης Κουτούλας(Βοιωτίας)

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποταμιά Δημοτικό Στάδιο Στεφανοβικείου
Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
1ος Βοηθός: Τριαντάφυλλος Παπαδόπουλος(Μακεδονίας)
2ος Βοηθός: Διαμαντής Αλμπάντης(Μακεδονίας)
Παρατηρητής Διαιτησίας: Αθανάσιος Παπακώστας(Φθιώτιδας)