Τουρνουά 5Χ5 Kasmir Cup (2018)
A΄ Φάση
1ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Bacardι-Καφενεία 9-3
Livercool-Τσουβάλια 3-3
Livercool-Τσουβάλια 3-3
2η αγωνιστική
Bacardi-Τσουβάλια 12-3
Καφενεία-Livercool 5-8
Καφενεία-Livercool 5-8
3η αγωνιστική
Livercool-Bacardi 2-4
Τσουβάλια-Καφενεία 2-3
Livercool-Bacardi 2-4
Τσουβάλια-Καφενεία 2-3
Η τελική βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
Bacardi
|
9
|
3-0-0
|
25-8
|
3
|
Livercool
|
4
|
1-1-1
|
13-12
|
3
|
Καφενεία
|
3
|
1-0-2
|
11-19
|
3
|
Τσουβάλια
|
1
|
0-1-2
|
8-18
|
3
|
2ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Las Clamas-Asxetico Madrid 3-3
ΑΛΑΚ-Λαγκαδιά 3-5
ΑΛΑΚ-Λαγκαδιά 3-5
2η αγωνιστική
Las Clamas-Λαγκαδιά 5-6
Asxetico Madrid-ΑΛΑΚ 3-5
Asxetico Madrid-ΑΛΑΚ 3-5
3η αγωνιστική
ΑΛΑΚ-Las Clamas 7-3
Λαγκαδιά-Asxetico Madrid 5-6
Η τελική βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
ΑΛΑΚ
|
6
|
2-0-1
|
15-11
|
3
|
Λαγκαδιά
|
6
|
2-0-1
|
16-14
|
3
|
Asxetico Madrid
|
4
|
1-1-1
|
12-13
|
3
|
Las Clamas
|
1
|
0-1-2
|
11-16
|
3
|
3ος Όμιλος
1η αγωνιστική
(Από)Γοητευτικοί-Φιορετσίνα 4-4
Παναγραφικός-Fate Oso Borisov 2-17
Παναγραφικός-Fate Oso Borisov 2-17
2η αγωνιστική
(Από)Γοητευτικοί-Fate Oso Borisov 3-7
Φιορετσίνα-Παναγραφικός 14-5
Φιορετσίνα-Παναγραφικός 14-5
3η αγωνιστική
Fate Oso Borisov-Φιορετσίνα 6-6
Παναγραφικός-(Από)Γοητευτικοί 3-11
Παναγραφικός-(Από)Γοητευτικοί 3-11
Η τελική βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
Fate Oso Borisov
|
7
|
2-1-0
|
30-11
|
3
|
Φιορετσίνα
|
5
|
1-2-0
|
24-15
|
3
|
Από(Γοητευτικοί)
|
4
|
1-1-1
|
18-14
|
3
|
Παναγραφικός
|
0
|
0-0-3
|
10-42
|
3
|
4ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Παλιοσειρές-Abalencia 1-6
Remal Madrid-Rossoneri 3-8
Παλιοσειρές-Abalencia 1-6
Remal Madrid-Rossoneri 3-8
2η αγωνιστική
Παλιοσειρές-Rossoneri 4-7
Abalencia-Remal Madrid 11-4
3η αγωνιστική
Rossoneri-Abalencia 5-3
Remal Madrid-Παλιοσειρές 10-7
Η τελική βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
Rossoneri
|
9
|
3-0-0
|
20-10
|
3
|
Abalencia
|
6
|
2-0-1
|
20-10
|
3
|
Remal Madrid
|
3
|
1-0-2
|
17-26
|
3
|
Παλιοσειρές
|
0
|
0-0-3
|
12-23
|
3
|
Β΄ Φάση
1ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Fate Oso Borisov-Λαγκαδιά 11-2
Abalencia-Bacardi 12-6
2η αγωνιστική
Λαγκαδιά-Abalencia 6-11
Bacardi-Fate Oso Borisov 2-4
3η αγωνιστική
Abalencia-Fate Oso Borisov 5-4
Λαγκαδιά-Bacardi 7-11
Η βαθμολογία
Η βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
Abalencia
|
9
|
3-0-0
|
28-16
|
3
|
Fate Oso Borisov
|
6
|
2-0-1
|
19-9
|
3
|
Bacardi
|
3
|
1-0-2
|
19-23
|
3
|
Λαγκαδιά
|
0
|
0-0-3
|
15-33
|
3
|
2ος Όμιλος
1η αγωνιστική
Φιορετσίνα-ΑΛΑΚ 1-5
Rossoneri-Livercool 10-3
2η αγωνιστική
ΑΛΑΚ-Rossoneri 5-7
Livercool-Φιορετσίνα 12-5
3η αγωνιστική
Rossoneri-Φιορετσίνα 11-3
ΑΛΑΚ-Livercool 2-6
Η τελική βαθμολογία
Ομάδα
|
Βαθμοί
|
Ν-Ι-Η
|
Τέρματα
|
Αγώνες
|
Rossoneri
|
9
|
3-0-0
|
28-11
|
3
|
Livercool
|
6
|
2-0-1
|
21-17
|
3
|
ΑΛΑΚ
|
3
|
1-0-2
|
12-14
|
3
|
Φιορετσίνα
|
0
|
0-0-3
|
9-28
|
3
|
Ημιτελική Φάση
Abalencia-Livercool 2-1
Fate Oso Borisov-Rossoneri 3-6
Μικρός Τελικός
Livercool-Fate Oso Borisov 5-6
Μεγάλος Τελικός
Abalencia-Rossoneri 2-3