Πέμπτη, 14 Ιουνίου 2018

Το πρόγραμμα του Karpenisi Summer Βoca Cup



Αναρτήθηκε το πρόγραμμα του Karpenisi Summer Boca Cup, το οποίο διοργανώνεται από την Boca Sport του Δημήτρη Μητρογιάννη το διάστημα 16-18 Ιουνίου στο Καρπενήσι και συγκεκριμένα στο αθλητικό κέντρο.
Συμμετέχουν ανά κατηγορία οι εξής ομάδες: Ακαδημία Βιερίνια, Ελλάς Βέλους, Παναιτωλικός, Άρης Χολαργού, Ελευθερούπολη, Αριστέας Άργους, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου, Καρπενήσι(2003-2004), Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου, Αήττητος Σπάτων, Άρης Χολαργού, ΠΑΟ Ρούφ, Παναιτωλικός 1, Ελευθερούπολη 1, Ακαδημία Βιερίνια 1, Αριστέας Άργους, Αιγάλεω, Ακαδημία Βιερίνια 2, Παναιτωλικός 2, Αίας Ταύρου(2005-2006), Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2, Καρπενήσι, ΠΑΟ Ρούφ(2005-2006 9Χ9), ΠΑΟ Ρούφ, Αιγάλεω 1, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1, Ελευθερούπολη, Άρης Χολαργού, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2, Αριστέας Άργους, Αίας Ταύρου, Αιγάλεω 2, Αήττητος Σπάτων 1, Αήττητος Σπάτων 2, Άρης Χολαργού 2, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 3, Αιγάλεω 3, Καρπενήσι(2007-2008), Καρπενήσι, ΠΑΟ Ρούφ 2, Άρης Χολαργού, Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου, Αριστέας Άργους, ΠΑΟ Ρούφ 1(2009-2010)

Περισσότερες λεπτομέρειες στην ακόλουθη σελίδα: http://bocasport.goaly.net/index.php?r=tournament/index



Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Σάββατο 14 Ιουνίου

Γήπεδο 1

17:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου-Καρπενήσι (2003-2004)

18:00: Ακαδημία Βιερίνια-Ελλάς Βέλλους (2003-2004)

19:00: Παναιτωλικός-Άρης Χολαργού (2003-2004)

20:00: Ελευθερούπολη-Αριστέας Άργους (2003-2004)



Γήπεδο 2

17:00: Ακαδημία Βιερίνια 2-Παναιτωλικός 2 (2005-2006)

18:00: Ακαδημία Βιερίνια 1-Αιγάλεω (2005-2006)

19:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου-Αήττητος Σπάτων (2005-2006)

20:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-Καρπενήσι (2005-2006, 9Χ9)

21:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1-ΠΑΟ Ρούφ (2005-2006, 9Χ9)



Γήπεδο 3

17:00: ΠΑΟ Ρούφ 2-Άρης Χολαργού (2009-2010)

17:00: Αριστέας Άργους-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου (2009-2010)

18:00: Αίας Ταύρου-Αιγάλεω 2 (2007-2008)

18:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 3-Αιγάλεω 3 (2007-2008)

19:00: ΠΑΟ Ρούφ-Αιγάλεω 1 (2007-2008)

19:00: Αήττητος Σπάτων 2-Άρης Χολαργού 2 (2007-2008)

20:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1-Ελευθερούπολη (2007-2008)

20:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-Αριστέας Άργους (2007-2008)

21:00: ΠΑΟ Ρούφ-Ελευθερούπολη (2005-2006)



Κυριακή 15 Ιουνίου

Γήπεδο 1

09:00: Άρης Χολαργού-Καρπενήσι (2009-2010)

09:00: Ελευθερούπολη-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου (2003-2004)

10:00: Καρπενήσι-Αριστέας Άργους (2003-2004)

11:00: Αήττητος Σπάτων-Άρης Χολαργού (2005-2006)

12:00: Ακαδημία Βιερίνια 1-Αριστέας Άργους (2005-2006)

17:00: Ελευθερούπολη-Καρπενήσι (2003-2004)

18:00: Ακαδημία Βιερίνια-Άρης Χολαργού (2003-2004)

19:00: Άρης Χολαργού-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου (2005-2006)

20:00: Ακαδημία Βιερίνια 2-Αίας Ταύρου (2005-2006)



Γήπεδο 2

09:00: Ακαδημία Βειρίνια-Παναιτωλικός (2003-2004)

10:00: Άρης Χολαργού-Ελλάς Βέλλους (2003-2004)

11:00: Παναιτωλικός 1-Ελευθερούπολη (2005-2006)

12:00: Αίας Ταύρου-Παναιτωλικός 2 (2005-2006)

13:00: ΠΑΟ Ρούφ-Καρπενήσι (2005-2006, 9Χ9)

17:00: Καρπενήσι-ΠΑΟ Ρούφ (2009-2010)

17:00: Αριστέας Άργους-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου (2003-2004)

18:00: Ελλάς Βέλλους-Παναιτωλικός (2003-2004)

19:00: ΠΑΟ Ρούφ-Παναιτωλικός 1 (2005-2006)

20:00: Αιγάλεω-Αριστέας Άργους (2005-2006)

21:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-ΠΑΟ Ρούφ (2009-2010)



Γήπεδο 3

09:00: Αριστέας Άργους-ΠΑΟ Ρούφ 1 (2009-2010)

10:00: ΠΑΟ Ρούφ-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1 (2007-2008)

10:00: Άρης Χολαργού-Αιγάλεω 1 (2007-2008)

11:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-Αίας Ταύρου (2007-2008)

11:00: Αήττητος Σπάτων 1-Αριστέας Άργους (2007-2008)

12:00: Αήττητος Σπάτων 2-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 3 (2007-2008)

12:00: Καρπενήσι-Άρης Χολαργού 2 (2007-2008)

17:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου-ΠΑΟ Ρούφ 1 (2009-2010)

18:00: ΠΑΟ Ρούφ-Άρης Χολαργού (2007-2008)

18:00: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-Αήττητος Σπάτων 1 (2007-2008)

19:00: Αιγάλεω 2-Αριστέας Άργους (2007-2008)

19:00: Ελευθερούπολη-Αιγάλεω 1 (2007-2008)

20:00: Αήττητος Σπάτων 2-Καρπενήσι (2007-2008)

20:00: Αιγάλεω 3-Άρης Χολαργού 2 (2007-2008)



Δευτέρα 16 Ιουνίου

Γήπεδο 2

08:00: Καρπενήσι-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1 (2005-2006, 9Χ9)



*Στα γήπεδα 1 και 2 θα οριστούν τελικοί.



Γήπεδο 3

09:00: Ελευθερούπολη-Άρης Χολαργού (2007-2008)

09:00: Αιγάλεω 1-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1 (2007-2008)

09:30: ΠΑΟ Ρούφ-Ελευθερούπολη (2007-2008)

09:30: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 1-Άρης Χολαργού (2007-2008)

10:10: Αιγάλεω 2-Αήττητος Σπάτων 1 (2007-2008)

10:10: Αριστέας Άργους-Αίας Ταύρου (2007-2008)

10:40: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 2-Αιγάλεω 2 (2007-2008)

10:40: Αίας Ταύρου-Αήττητος Σπάτων 1 (2007-2008)

11:20: Αιγάλεω 3-Καρπενήσι (2007-2008)

11:20: Άρης Χολαργού 2-Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 3 (2007-2008)

11:50: Αήττητος Σπάτων 2-Αιγάλεω 3 (2007-2008)

11:50: Σχολή Ολυμπιακού Ταύρου 3-Καρπενήσι (2007-2008)