Τρίτη 7 Απριλίου 2015

Το γκολ τίτλου του Δημήτρη Κουρλού και η απονομή στον πρωταθλητή της ΕΠΣΕ Αίολο (Video)

Μετά από έναν συγκλονιστικό αγώνα ο Αίολος στο 93ο λεπτό χάρης το γκολ του Δημήτρη Κουρλού ισοφάρισε σε 2-2 και κατέκτησε το 4ο πρωτάθλημα της ιστορίας του.
Η κάμερα του “Evrytania Sport” λόγω της έντονης βροχόπτωσης (Το Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου εν έτι 2015 δεν διαθέτει ούτε στέγαστρο ούτε δημοσιογραφικά θεωρεία) δεν μπόρεσε να βρεθεί στο γήπεδο και να βιντεοσκοπήσει το ματς. Ωστόσο εξασφαλίσαμε βίντεο από τον Φώτη Ζαχαράκη, στο οποίο μπορείτε να δείτε το γκολ της ισοφάρισης του ΑΠΟΚ στο 45΄+1΄ με τον Άλεξ Μπακαλίδη και το γκολ τίτλου του Δημήτρη Κουρλού στο 93ο λεπτό. Παράλληλα μπορείτε να δείτε τους πανηγυρισμούς των πρωταθλητών και την απονομή στην ομάδα του Προφήτη Ηλία. Το κύπελλο στον αρχηγό Μπάμπη Τριανταφυλλόπουλο (Το σήκωσε μαζί με τον συμπαίκτη του Κώστα Μπόνια) παρέδωσε ο Αντιπρόεδρος της ΕΠΣ Ευρυτανίας Παναγιώτης Παπαδημητρίου.

Βίντεο: Φώτης Ζαχαράκης